Україна бойкотуватиме Парламентську асамблею ОБСЄ через участь в ній росії

OSCE-

Українська делегація бойкотуватиме ОБСЄ через неспроможність цієї організації ані виключити, ані призупинити повноваження делегації країни-агресора в Парламентській асамблеї ОБСЄ.

Про це заявив в п’ятницю голова делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї ОБСЄ Микита Потураєв під час засідання Асамблеї у Варшаві, передає Укрінформ.

“Сьогодні у Варшаві постійний комітет Парламентській асамблеї ОБСЄ не зміг визначитися щодо подальшої долі росіян в цій міжнародній організації. Оскільки це рішення не було прийнято, оскільки не було прийнято рішення хоча б призупинити повноважень російської делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ, українська делегація вирішила бойкотувати роботу України в цій міжнародній організації доти, доки рішення не буде знайдено”, – підкреслив Потураєв.

Він додав, що українську делегацію підтримали також представники Естонії та Литви, які були присутніми на засіданні, і на знак протесту залишили засідання постійного комітету.

За словами голови української делегації, Україна повернеться до участі в ПА ОБСЄ тільки тоді, коли рішення щодо подальшої долі росіян, які представляють державу-терориста, “буде нарешті знайдено”.

Pin It

Comments are closed.