Слова Тараса Шевченка та скрипка Вівальді: KRISTIN KRAVETS презентує свій трек «Думи»

Слова Тараса Шевченка та скрипка Вівальді: KRISTIN KRAVETS презентує свій трек «Думи»

Українська співачка KRISTIN KRAVETS презентує спільний трек «Думи» з артистом Nazario на слова Тараса Шевченка, який увійде в однойменний ЕР-альбом співачки.

«Думи» – це почуття та стан душі кожного українця цього року. Про те, що думки та невпевненість в майбутнє не дає покою.

«Весь ЕР-альбом буде в цікавому звучанні. Я вирішила взяти поезію і змішати шматочки музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні. Так в синглі «Думи» на слова видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка додано скрипку з твору Vivaldi A moll Concert Антоніо Лучо Вівальді – італійський композитор і скрипаль-віртуоз. Оскільки мінорні акорди скрипки підкреслюють стан наших сердець і біль який переживає кожен українець», – розповідає KRISTIN KRAVETS.

Трек «Думи» найкраще передає внутрішній стан українців щодо ситуації на Батьківщині. Але варто також не забувати й відомі рядки поета з поеми «Кавказ» «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!». Саме ці рядки надихають нас йти до кінця – до перемоги. Українці не кріпаки – українці міцна і сильна нація, яка вже не одне століття виборює свою незалежність кров’ю.

«Напевно багато хто буде порівнювати мене з Артемом Пивоваровим, оскільки він продовжує свій авторський проєкт: «Твої вірші, мої ноти», і пісню «Думи» можуть прийняти за плагіат. Але коли я міркувала над своїм ЕР та обирала поезії, навіть і не могла здогадатися, що Артем продовжить свій проєкт. На щастя плагіату між нашими піснями немає, у нас вийшло зовсім два різних треки на поезію «Думи». Попри це, я сподіваюсь, що зірки зійдуться і мені пощастить записати дует з Пивоваровим. Тепер це вже моя мрія, сподіваюсь Артем її почує», – коментує KRISTIN KRAVETS.

Поезія Тараса Григоровича Шевченка «Думи мої, думи мої…» була написана у 1847 році під час його перебування в кріпацтві. У цій поезії поет переймається за тяжку долю, злиденне життя кріпаків, їхнє безправне становище, пригніченість України. Цей стан зараз і ми відчуваємо щодо ситуації в Україні.

Pin It

Comments are closed.