У Дніпрі рятувальники продовжують розшукувати ще 25 людей після російської атаки

У Дніпрі рятувальники продовжують розшукувати ще 25 людей після російської атаки

У Дніпрі після влучання російської ракети у багатоповерхівку станом на 21:00 16 січня рятувальники продовжують розшукувати 25 людей.
Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Також наразі 39 людей врятовані. Внаслідок російського удару 40 загиблих, ще 77 людей зазнали поранень, із них 14 — діти.

Рятувальники отримали 47 повідомлень про безвісно зниклих людей: з них 18 встановлено загиблими, 4 людини знайдені живими у родичів або в лікарнях, 25 людей наразі розшукуються.

Психологи ДСНС надали допомогу 174 постраждалим. Нині тривають пошуково-рятувальні роботи та демонтаж небезпечних конструктивних елементів.

Комунальники вивезли понад 8,5 тисяч тонн будівельних уламків та 41 пошкоджений автомобіль. Всього до робіт залучені 418 людей та 60 одиниць техніки.

Вибухи в Дніпрі пролунали під час масованої російської атаки на Україну 14 січня. росіяни влучили в багатоквартирний будинок.

За словами заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, в ураженій дев’ятиповерхівці було 16 під’їздів і проживали приблизно 1700 мешканців. Наразі весь будинок залишився без електрики, газу, без вікон.

Рятувальні роботи тривають у цілодобовому режимі. До них залучили понад 500 людей та більш як 90 одиниць техніки. Також на місці працюють психологи ДСНС.

У Дніпрі з 15 січня оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці. Попередньо відомо, що 72 квартири зруйновано, ще понад 230 — пошкоджено.

Pin It

Comments are closed.