Андріана, Гурт Аviator, Андрій КНЯЗЬ та ЗАЛІСКО презентують спільну роботу «Москаляку На Гіляку»

Андріана, Гурт Аviator, Андрій КНЯЗЬ та ЗАЛІСКО презентують спільну роботу «Москаляку На Гіляку»

Група знаних українських виконавців у складі Андріана, Гурт Аviator, Андрій КНЯЗЬ та ЗАЛІСКО зібралися разом, аби у спільній пісні вказати точні координати, де врешті-решт опиняться всі наші вороги. Композиція отримала назву «Москаляку На Гіляку». А своє творче об’єднання артисти нарекли Команда А. Кажуть, що ця робота — результат їхньої багатомісячної спільної концертної діяльності.

«Ще на початку повномасштабного вторгнення ми з друзями музикантами об’єдналися задля того, щоб на культурному фронті боротися з ворогом, допомагаючи нашим ЗСУ. На даний момент ми дали вже 80 благодійних концертів, на яких зібрали понад шість мільйонів гривень, що пішли на потреби наших героїв. Згідно звітів, які ми отримали від організаторів заходів, за ці кошти придбано на відправлено на передову 18 автомобілів, реанімобіль , обладнаний надсучасним медичним обладнанням, в тому числі і дефібрилятор та апарат ШВЛ, 2 дрони, 3 тепловізори, 3 ПНБ (прибори нічного бачення), 20 бронежилетів, безліч продуктів та засобів гігієни. Тому написана нами спільна пісня — це вже наслідок нашої багатомісячної волонтерської роботи», — розповідає одна з учасниць Команди А Андріана.

За словами музикантів, піснею «Москаляку На Гіляку» вони хотіли сказати, що будь-який ворог, котрий прийде на нашу землю обов’язково буде битий і неодмінно вирушить вслід за російським кораблем.

«Або на гіляку, як варіант. Тому що у нас є найкращі у світі збройні сили і українці — то незламний народ. Ми спеціально вибрали таку пісню, щоб вона була смішна, стьобна і весела, бо сумних пісень і нами та іншими артистами написано вже достатньо. Ми хочемо, щоб під нашу пісню люди танцювали і сміялися. Вона має стати справжнім позитивним саундтреком до нашої перемоги. І наші вороги мають знати кут їхнього кінцевого призначення», — пояснює Андріана.

https://youtu.be/fBauuths6M0

Pin It

Comments are closed.