Наважувалася майже 2 роки: Маша Кондратенко випустила кліп на пісню “Не ходи” про токсичні стосунки з колишнім, аби застерегти українок

Наважувалася майже 2 роки: Маша Кондратенко випустила кліп на пісню “Не ходи” про токсичні стосунки з колишнім, аби застерегти українок

Жити в Україні і не чути гучних танцювальних хітів Маші Кондратенко – безперечно, “місія нездійсненна”. “Ванька-встанька” і “Ведмеді-балалайки” у виконанні білявої красуні зібрали понад 25 мільйонів переглядів в YouTube і стали найпопулярнішими піснями року за версією сотень тисяч прихильників.

Втім, виставляти душевні болі назагал Маша не поспішала. Юній артистці знадобилося майже два роки, аби вперше – відверто і начистоту – розповісти про гіркий досвід токсичних стосунків з колишнім хлопцем, що ледь не довели закохану співачку до клінічної депресії.

«Тоді мені здавалося, що життя не має ніякого сенсу. Я не могла їсти, не могла спати. Я не відчувала себе в реальному світі. Не розуміла де я і хто я» – вперше відверто зізнається Маша.

Повномасштабна війна змусила популярну співачку переоцінити цінності і остаточно спекатися токсичних прив’язаностей. Нині Маша вдячна долі за той болючий урок, що допоміг їй швидко подорослішати і навчив розбиратися в чоловіках. Бо ще кілька років тому, засліплена коханням, зірка геть не помічала тривожних дзвіночків.

«Я – романтична натура. Літала на крилах кохання як в тумані, для мене не існувало вже жодних проблем, він здавався ідеальним. Я пропускала поміж очі його психологічні проблеми, які врешті стали фатальними для наших стосунків» – не приховує співачка

Повернутися до щойно загоєних ран зірка вирішила не просто так. З великою популярністю до Маші прийшло і відчуття відповідальності за свою численну аудиторію. Артистка наважилася розповісти свою історію в пісні «Не ходи», аби застерегти молодих українок не ставати на її граблі, а натомість – цінувати себе.

«Коли я вийшла з депресії  –  вивела для себе топ-5 правил, які ніколи не порушуватиму в стосунках, бо вдруге таке переживати не хочеться. Серед них – табу на стрімкі романи, холодне ставлення до показових залицянь, повага до себе та довіра власній інтуїції і ще кілька важливих пунктів, які обов’язково розповім окремо» – анонсувала Маша Кондратенко

Кліп на пісню «Не ходи» також сповнений символізму. Маша переконана, що танець має терапевтичну функцію і найкраще звільняє від емоцій, відтак зробила особливий акцент на хореографію. Співачка зізнається, що в день зйомки пережила трансформацію і вийшла з павільйону геть іншою людиною.

«Я вивільнила стільки емоцій! Мені хотілося плакати і танцювати до втрати пульсу. З мене наче демони виходили, а потім я переродилася в іншу людину, з мене нарешті впав тягар всіх попередніх стосунків і болю минулого. Тому ця пісня така особлива. І я хочу, щоб всі дівчата, які переживали схоже також це відчули» – звернулася до прихильників Маша.

Дивись новий кліп Маши Кондратенко – “Не ходи” на YouTube просто зараз:

https://www.youtube.com/watch?v=QrYyRMpViGw

Pin It

Comments are closed.