Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України

Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України

У розгалуженому фабричному комплексі, оточеному занедбаними будівлями, сотні техніків цілодобово працюють над одним із найбільших завдань української війни: ремонтом артилерії та важкої бронетехніки та поверненням її на лінію фронту. Про це йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, передає УНН.

Технічне обслуговування та ремонт боєприпасів є головним викликом у війні, яка розгорається найшвидшими темпами з того часу, як нацистська Німеччина зіткнулася з радянською Росією на тій самій території майже 80 років тому.

У матеріалі зазначається, що у розгалуженому фабричному комплексі сотні техніків цілодобово працюють над ремонтом української артилерії та важкої бронетехніки та поверненням її на лінію фронту.

Автори зазначають, що навколо майстерні розміщено три гармати AHS Krab постійно гудуть техніки, а повітря насичене запахом металевого пилу та автомобільного мастила. У двох “крабів”, які виглядають як танки, але являють собою самохідні 155-мм гаубиці, відсутні частини гусениць, вони пронизані кульовими дірками та викривленим металом.

Польські офіційні особи кажуть, що вони очікують, що Abramses буде ремонтуватися в Польщі в місті Познань на заході країни.

Майстерню контролюють озброєні офіцери з Агентства внутрішньої безпеки, яким доручено розвідувати потенційні диверсійні операції, які вразили збройові заводи в інших країнах, включаючи Болгарію.

Окрім ремонтних робіт у Польщі, механіки постійно спілкуються з техніками з України, багато з них були цивільними до війни, проте зараз навчають колег через зашифровані додатки, як ремонтувати все, від танків до ракет.

Pin It

Comments are closed.