Lvivdanceclub співає «Putin Ciao»: сміємось в обличчя зла разом!

Lvivdanceclub співає «Putin Ciao»: сміємось в обличчя зла разом!

Українці не перестають дивувати весь світ своєю мужністю, згуртованістю та незламністю перед лихом, з яким людство ще не стикалося з часів Другої світової війни.

Але наше життя, і тим більше боротьба за свою свободу, неможливі без музики та пісень. Проте з класним пісенним матеріалом у нас ніколи не було проблем, а в часи скрути, зазвичай, народжуються кращі пісні.

Так, на початку нового 2023 року, який безумовно стане для нас переможним, модний український гурт Lvivdanceclub випустив новий сингл, який стовідсотково зарядить кожного на перемогу!

Основний меседж пісні “Putin Ciao” від гурту Lvivdanceclub – показати рішучість, силу, любов до рідного краю, що об’єднують українців в боротьбі проти спільного ворога. І це не просто пафосні і часто вживані слова сьогодні. Чому? Читай далі!

Створення синглу “Putin Ciao” було б неможливо без підтримки друзів України, які встали пліч-о-пліч з нами та сміються в обличчя абсолютному злу, якому не місце у наші часи. Ініціатором та меценатом ідеї випустити такий трек став данський бізнесмен, волонтер і громадський діяч Джейкоб Дальхофф.

“Джейкоб є одним з найбільш активних прихильників України у Данії. Він неодноразово був організатором мітингів на підтримку України в Копенгагені. Саме за цих обставин наш гурт Lvivdanceclub і познайомився з ним. Але простим спілкуванням наші взаємини не завершилися. Наш данський друг сам запропонував нам випустити драйвовий трек про події в Україні та наших людей, які не втрачають силу духу навіть під постійними обстрілами”, —  розповідають артисти.

До речі, такий цікавий факт: Джейкоб має коня на ім’я “Слава Україні”, який завжди перемагає на перегонах.

Минулого року ми чули дуже багато сумних треків, автори яких намагалися відрефлексувати горе та біди нашого народу. Проте трек “Putin Ciao” присвячений не суму, у ньому музиканти прагнули передати силу та драйв  українців з усього світу.

Натхнення для створення треку для гурту Lvivdanceclub прийшло на фронті, де відбуваються зараз доленосні події: “Пісня народилася після нашої поїздки на Донбас, де ми були з концертами для ЗСУ. Наших хлопців та дівчат ми розважали та відволікали від війни не де-небудь, а в яру, який знаходився буквально в одному кілометрі від ворожих позицій. Ми на власні очі бачили, як летять касетні бомби над Бахмутом та горить Соледар. Підвозили волонтерку нашим хлопцям під час активних обстрілів. Звісно, було нелегко, але це дало нам силу, драйв та віру, якими ми надхнулися. Ми відчули силу та хоробрість наших земляків, цей настрій передано в пісні. Коли ми повернулись додому, то чітко розуміли, про що буде пісня “Putin Ciao”.

Вже майже рік триває повномасштабна війна, проте не на часі журитися. Навпаки, треба сміятися в обличчя абсолютному злу: “Чим більше нас хочуть налякати або завдати нестерпного болю, тим більше ми стаємо сильнішими. Перед цим ворог безсилий та жалюгідний. Це як у фільмі Стівена Кінга “Воно” –  страшний клоун стає смішним та безсилим. Якщо немає страху, а його вже немає, адже ми його побороли, то в сухому залишку ми отримуємо старого жалюгідного діда та купку ватних зомбі”, — пояснили свою філософію артисти з гурту Lvivdanceclub.

Пісня присвячена українському народу, який перетворюється на справжнього героя та закохує у себе цілий світ!

Цим треком гурт Lvivdanceclub прагне підтримати українців та всіх, хто допомагає нам у ці темні часи.

Кожна гривня, отримана від прослуховувань треку на усіх стримінгових сервісах, буде перерахована на потреби Збройних Сил України. 

Підтримуємо один одного та допомагаємо нашим захисникам на фронті вже зараз! Переходь за посиланням, заряджайся драйвом та готуйся до відбудови рідної країни.

Pin It

Comments are closed.