TVORCHI представили нову версію треку на Євробачення

TVORCHI представили нову версію треку на Євробачення

Переможці Нацвідбору на Євробачення-2023 TVORCHI представили довгоочікуваний ревамп треку Heart of Steel, з яким вже у травні представлять Україну на конкурсі «Євробачення».

Важливий меседж українською у тексті та потужний фінал: TVORCHI зберегли основу оригінальної версії, за яку проголосувало більше 50 тисяч глядачів у фіналі Нацвідбору, та посилили  звучання.

За словами артистів, під час створення нової версії треку вони опиралися як на побажання глядачів, так і членів жюрі.

«Ми прислухались до порад журі на Нацвідборі, а також до наших слухачів, аби вдосконалити трек. На Євробаченні ми представимо силу та сталь всього народу, тому нам важливо, аби трек відгукувався у серці кожного українця», – розповіли TVORCHI.

У звучанні нової версії треку Heart of Steel (Eurovision Version) синтезовані вокальні мелодії в синергії зі скрипками створюють потужний баланс. Драматичний фінал передає переживання незламних людей, які попри всі життєві труднощі, продовжують йти вперед і посміхатись.

«Незважаючи на біль, я продовжую свій бій», – проречиста фраза у оновленому тексті про силу волі, яку не зламати.

Послухати трек TVORCHI – Heart of Steel (Eurovision Version) можна вже зараз на всіх музичних платформах: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/4165

 

Pin It

Comments are closed.