Куріння у ванній та спалені мости: Сергій Лазановський |RIDNYI презентував новий кліп «Плакала» та розповів про дебютний досвід у якості режисера

Куріння у ванній та спалені мости: Сергій Лазановський |RIDNYI презентував новий кліп «Плакала» та розповів про дебютний досвід у якості режисера

Український виконавець Сергій Лазановський |RIDNYI презентує першу в 2023 році сольну ліричну композицію «Плакала», яку присвячує усім, чиє серце розбило розставання. Плакала – перша пісня із майбутнього мініальбому «Етюди», який слухачі почують вже наприкінці березня. За словами співака, ця пісня була написана майже два роки тому, проте події в країні змусили надати перевагу іншій творчості. Зараз Лазановський повертається знову до лірики.

У відеороботі «Плакала» співак дебютував у якості режисера. Говорить, що це доволі незвичне відчуття, адже впродовж усього знімального процесу йому довелось не тільки працювати у кадрі, а ще і керувати командою поза ним.

«Це музично-візуальне творіння – моє особиста сходинка вверх, оскільки я вперше спробував себе у якості режисера. Це дуже відповідальна місія, я повинен був налаштувати головну героїню на правильну емоцію, щоб вона відіграла саме так, як потрібно. Ми відзняли усе в моєму рідному Івано-Франківську. Зізнаюсь, що були думки поїхати до Львова або Києва, адже ми боялись не знайти потрібні локації. Проте все склалось і я сподіваюсь, що робота сподобається глядачам», – прокоментував Лазановський.

Дивитись відеокліп: https://youtu.be/t0r6jJNg3l8

Головною героїнею кліпу «Плакала» стала акторка Тетяна Шавкова, яка раніше була колегою по сцені Сергія Лазановського, коли той грав у Івано-Франківському національному академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. У відеороботі дівчина демонструє переживання після розставання із коханим і щоб загасити внутрішній біль, вона спалює одяг, приймає гарячу ванну, у цей час наповнюючи себе сигаретним димом та навіть виплескує емоції за допомогою фарби.

Щодо життєдіяльності артиста, то наразі, окрім співочої кар’єри, у такий важливий для країни час, Сергій Лазановський активно займається і соціальними ініціативами. До прикладу, у день зйомок відео «Плакала», співак мав зустріч з дітьми, батьки яких трагічно загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Задля цієї зустрічі знімальний процес  на декілька годин був призупинений, аби вона сталась і Лазановський разом із дітьми заспівав їх улюблених пісень.

Також протягом року Сергій Лазановський |RIDNYI дав низку благодійних концертів, а також активно підтримує збори, націлені на закупки автомобілів та необхідного обладнання для наших воїнів.

 

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *