Мюслі UA представили колаборацію з Джо Байденом: UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE

Мюслі UA представили колаборацію з Джо Байденом: UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE

17 березня найзагадковіший музичний проект України вкотре порадував прихильників сміливим релізом – на цей раз в динамічний трек МЮСЛІ UA перетворили спіч самого президента США.

Танцювальний MINIMIX на основі виступу Президента США у Польщі вийшов на YouTube-каналі проекту ще 23 лютого, в самий
пік бурхливої реакції українців. Клаптик треку, що об’єднав нині легендарні цитати Байдена про нескореність України одразу набрав декілька сотень тисяч переглядів в TikTok і викликав неабиякий резонанс в мережі.

-“Вийшло неймовірно”

-“Вау! Хочу собі на рінгтон!”

-“ВИМАГАЮ ПОВНУ ВЕРСІЮ ТРЕКА!”

– “Чекаємо повну версію” – масово вимагали повної версії українці

МЮСЛІ UA, добре відомі своєю особливою близькістю та любов’ю до народу не проігнорували прохання багатотисячної фан-бази і на цей раз. Повна версія треку “UKRAINE IS STILL INDEPENDENT AND FREE” містить ще більше цитат Джо Байдена та звучить як гімн безпрецедентної підтримки України. Окрім президента США, доповнена версія також містить ключові для України фрази цілого ряду впливових світових лідерів: Олафа Шольца, Ріші Сунака, Анджея
Дуд [и, Марка Рютте, Майї Санду та інших, які неодноразово висловлювати
своє захоплення і підтримку нашим
народом.

“Сьогодні Україну знає кожен, сьогодні нас підтримують мільярди, а «Слава Україні» сьогодні лунає у кожному
куточку світу. Цей трек – це наші слова вдячності всім, хто нас підтримує, всім хто пліч-о-пліч з українським народом виборює незалежність та стоїть на захисті всього цивілізованого світу. Завдяки зусиллям кожного, зараз ми можемо сказати: «Ukraine is still independent and free». Саме ці слова Джо Байдена описують нашу силу. Саме ці слова і лягли у назву нового треку від Мюслі UA” – коментують МЮСЛІ UA

Улюбленці мільйонів, чиї справжні імена досі залишаються загадками переконані – як би ворог нас не атакував, які б ракети вони не запускали і чим би їх божевільний лідер нас не залякував – Україна і досі вільна та незалежна країна! І неодмінно залишиться такою назавжди.

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *