У Києві викрито шахрайську схему заволодіння столичними об’єктами нерухомості

У Києві викрито шахрайську схему заволодіння столичними об'єктами нерухомості

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора трьом особам повідомлено про підозру за фактами шахрайства, підроблення офіційних документів та їх використання (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190, ч. ч. 3, 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, група осіб розробила та реалізувала злочинну схему шахрайського заволодіння об’єктами нерухомості, розташованими в одному з районів столиці.

У 2015 році підозрювані підробили офіційні документи про начебто придбання, за результатами проведення прилюдних торгів, об’єктів нерухомості.

Використовуючи підроблені документи, вони зареєстрували право власності на ці об’єкти.
В подальшому підозрювані створили суб’єкт господарювання та внесли до його статутного фонду зазначені об’єкти нерухомості.

З метою маскування своїх дій вони декілька разів переоформили корпоративні права на товариство та стали використовувати як власність підприємства будівлі, що належать іншим власникам та зареєстровані за іншими адресами, видаючи їх за об’єкти нерухомості, що належать товариству.

В результаті таких дій вони заволоділи об’єктами нерухомості, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді міста Києва вартістю понад 8,7 млн грн та будівлею вартістю понад 4,1 млн грн, що на праві приватної власності належить фізичній особі.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються інші, причетні до скоєння злочинів особи.

Слідчі дії проводяться слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *