«Дім мій там, де й ти» – український гурт MANAMAHA заспівали про почуття, які допомагають пережити розлучення з рідною домівкою

«Дім мій там, де й ти» - український гурт MANAMAHA заспівали про почуття, які допомагають пережити розлучення з рідною домівкою

Український гурт MANAMAHA 23.03.23 випустив свій перший сингл «Дім мій там, де й ти» –  мантра присвячена всім людям, які змушені були покинути свої домівки.

“Місце сили там, де ми є! Не треба десь його шукати” – пишуть музиканти в новій роботі тим самим надихаючи слухачів на спробу жити тут і зараз.

«Був період, коли я взагалі не планувала продовжувати писати пісні, але ця пісня сама прийшла в потоці і я просто повинна була передати її людям далі.» – каже Марина Остапенко, фронтвумен та автор пісні.

«Від початку до кінця ми залишили вокальну лінію з першого дублю,  як було у Марини в диктофоні, а далі вже був політ моєї фантазії в аранжуванні: я хотів підкреслити емоцію, яку заклала Марина у сенсі пісні за допомогою симфонічних інструментів і навіть долучив до запису скрипальку, яка знаходилася з оркестром в турі Європою.»- каже Микола, саундпродюсер та учасник гурту.

Пісня була створена і записана в невеличкому селищі міського типу на Хмельниччині, де зараз мешкають Марина і Микола, там же вони власноруч зняли лірик-відео до пісні в мальовничому лісі.

Гурт був заснований у 2022 році у м. Харків  музичною сім’єю: Мариною (фронтвумен, автор) та Миколою Остапенками (музикант, саундпродюсер).

MANAMAHA був створений на базі гурту «Маха», який музиканти вирішили закрити під час війни, переживши певну трансформацію після того, як покинули власну домівку і минуле життя.

Змінилися сенси. Проєкт набув езотеричного та філософського змісту в ліриці та живості й незалежності в музиці.

Гурт у соцмережах: YOUTUBE https://youtube.com/@manamaha_music

INSTAGRAM: https://instagram.com/manamaha.ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Кліп: https://www.youtube.com/watch?v=pz1BVAejlTs

Pin It

Comments are closed.