Українська співачка AMARIIA заявила про старт війни проти російської тезки та пропагандистки

Українська співачка AMARIIA заявила про старт війни проти російської тезки та пропагандистки

Виконавиця AMARIIA на другий рік з початку повномасштабного вторгнення почала новий етап у житті та творчості. В час, коли більшість з нас, вже дуже сильно втомилися від боротьби з ворогом та виживання, українська співачка розпочала власну боротьбу з російськими пропагандистами на культурному фронті.

Так, виконавиця організувала творчий наступ на творчість власної тезки з росії. Виявилося, що у нашої зірки є тезка-пропагандистка. росіянка активно підтримує війну проти України та навіть присвячує нові треки солдатам, які вторглися на нашу землю.

російська амарія є постійною гостею єтерів на пропагандиських каналах, діяльність яких заборонена по всьому вільному світу: ТВЦ, СПАС тощо. артистка також активно співпрацює з путіністами олександром домогаровим та микитою висоцьким.

Як і багато інших прихильників диктаторської та терористичної влади, амарія використовує війну у власних інтересах. артистика виступає у супроводі “образцово-показательного симфонического оркестра войск нацгвардии” та навіть підготувала нову патріотичну програму з піснями власного авторства: воин света, матушка», рубеж и кадетская.

В той час коли росіянка оспівує воєнних злочинців, українська AMARIA провела благодійний тур країнами Європи на користь наших біженців. Ще раніше наша артистка завоювала тисячі фанатів своїми виступами на таких фестах, як: Sumy Rock Fest, Respublica Festival, Rock Bulava Festival, Koktebel Jazz Festival Pre Party, у клубі ATLAS (разом з LINKIN PARK TRIBURTE SHOW) та інших. А у 2022 році AMARIIA потрапила у лонглист національного відбору на Євробачення з піснею “Satellite”.

“В умовах, коли в Україні вже другий рік йде війна, яка призвела до загибелі сотень тисяч людей, руйнування цілих квітучих міст, пропагандистка, яка за збігом носить моє сценічне ім’я, будує кар’єру буквально на кістках українців. Це є не припустимим і я буду боротися з пропагандистами вбивств та насилля так, як можу, тобто піснею. Той факт, що путінська співачка носить моє ім’я я сприймаю в якості судьбоносного. Це є мотивом для мене, щоб я продовжувала боротьбу на своєму культурному фронті. Я зроблю все, щоб амарію з росії вичеркнули з музичної історії”, – заявила AMARIIA

Наша співачка заявила, що вже має план інтернет-боротьби з прогандонкою та вже заручилася допомогою наших волонтерів з кіберфронту: “Певна, що амарія з росії вже скоро пожалкує через те, що захотіла будувати успіх на крові українців”, – заінтригувала артистка наприкінці нашої розмови.

Pin It

Comments are closed.