На Київщині дівчина вбила колишнього, відправивши алкоголь з отрутою як приз від створеного нею «магазину»

На Київщині дівчина вбила колишнього, відправивши алкоголь з отрутою як приз від створеного нею «магазину»

На Київщині дівчина отруїла свого колишнього, через що він помер. Так, вона створила акаунт «магазину» у соцмережі, де провела «розіграш» і обрала переможцем хлопця, а далі відправила йому як «приз» отруєний алкоголь.
Про це повідомив Офіс генпрокурора.

«За даними слідства, підозрювана вирішила помститися колишньому хлопцю за нескладене особисте життя», — кажуть правоохоронці.

Так, дівчина додала у пляшку з алкоголем високотоксичну хімічну речовину, яку спеціально придбала перед цим. Далі вона створила у соцмережі акаунт нібито магазина, який проводив розіграш до свята. Серед переможців вона визначила зокрема жителя Київщини, з яким колись перебувала у стосунках.

Підозрювана написала йому повідомлення, що він є переможцем розіграшу й може отримати на поштове відділення подарунок — пляшку алкоголю і шоколад.

Після отримання «виграшу» і вживання частини алкоголю самопочуття чоловіка різко погіршилося, у нього випало волосся. Він амбулаторно проходив лікування, а згодом був госпіталізований до медзакладу, де впав у кому та помер.

«Свої дії жінка ретельно планувала та вживала заходи для конспірації. Нині слідству відомо про ще одне аналогічне отруєння. Потерпілі також потрапили до лікарні після вживання “свого виграшу”», — зазначили правоохоронці.

Дівчині оголосили підозру за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України). За це їй загрожує від 7 до 15 років ув’язнення. Наразі підозрюваній обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Pin It

Comments are closed.