Блогери в захваті: TikTok-сенсація Колін презентує новий трек “Губи твої вино”

Блогери в захваті: TikTok-сенсація Колін презентує новий трек “Губи твої вино”

18 травня, харизматичний музикант та автор хіта “Думав вона янгол” – Колін – представляє свій новий трек під назвою “Губи твої вино”.

За короткий час свого творчого шляху артист вже зміг завоювати лояльність та любов своєї аудиторії. Під кліпами співака на YouTube фани розсипаються компліментами:

“Колін відкриття року для мене. Браво!”

“Чувак, співай! Тебе слухатимуть мільйони українців по всьому світу!”

“Кайфовий трек чувак продовжуй мутити хіти”

“Вибухова пісня. Подача ,тембр, просто супер”

Треки Коліна не обходять стороною і відомі інфлюенсери. Такі топові блогери як Юля Верба, Анастасія Тащук, Катерина Підгайна та багато інших, вже встигли оцінити треки хлопця створивши відео під його попередні пісні, які вони опублікували в TikTok.

https://www.instagram.com/p/CeWt9OmgvKW/
https://vm.tiktok.com/ZM2dPa4We/?t=1
https://vm.tiktok.com/ZM2dPvLNb/?t=1

“Губи твої вино” – трек, який зберігає енергію та емоційність, притаманні творчості Коліна, але з новим звучанням і захоплюючим ритмом. Співак передає привабливість та таємничість коханої особи, використовуючи різноманітні метафори:

Губи твої вино
Очі твої Дніпро
Синевирське озеро
Шкіра мед і молоко

Цей трек миттєво зачаровує слухачів своїм вибуховим ритмом, викликаючи нестримне бажання танцювати й насолоджуватися музикою.

“Я вже думав, що ніколи не допишу цей трек. Я постійно його змінював, вдосконалював і шукав саме те ідеальне звучання. Я самостійно створюю музику, пишу тексти, сам записуюсь. Іноді це складно, але я завжди з радістю приймаю цей величезний творчий виклик і обожнюю, коли в результаті виходить щось круте.” – зізнається артист.

Дивитись кліп “Губи твої вино” за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IMuD640cZwU

Pin It

Comments are closed.