В Україні активно працює шахрайська схема з продажами автомобілів

В Україні активно працює шахрайська схема з продажем автомобілів

Шахраї в усі часи вигадують схеми як обдурити людей задля наживи, час від часу з’являються нові схеми. І навіть зараз, коли в Україні йде війна, злодії продовжуть свої злочини.

В редакцію Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com звернулися постраждалі від шахраїв, які “займаються” продажами автомобілів.

“Схема вилучення в людей автомобілів: аферисти + правоохоронні органи + заявник.

Вилучили автомобіль після перереєстрації в МРЕВ, згідно ухвали суду в рамках кримінального провадження, як речовий доказ. Усі ми були новими власниками, які перереєструвували автомобілі в сервісних центрах МРЕВ.

Діє наступна схема: заявник подає заяву, що не продавав транспортний засіб. Авто вилучають в 3-4 власника. Географічно розтягують по всій Україні. Наприклад: заявник з Києва, поліція вилучає з Вінниці, продавці автомобіля з Хмельницького, а потерпілий зі Львова. Це дуже ускладнює боротьбу за автомобіль. Маринують справу роками.

На адвокатські запити не відповідають, потерпілими не визнають, доступу до матеріалів справи не надають. Заявник намагається забрати на відповідальне зберігання і йому це вдається.

Після чого подальша доля невідома і власник авто залишається без автомобіля. Я не один, нас є 7 потерпілих по аналогічній схемі. Я шукаю людей, які стали жертвами таких афер.

В моєму випадку заявник: Стеблюк Лариса Олександрівна, правоохоронні органи з Вінниці, аферисти: Дуняк Андрій Григорович та Долинський Владислав Володимирович” – розповів один з постраждалих.

Редакція TuT-Ua.com закликає всіх, хто постраждав від подібної схеми не бути байдужими і об’єднатися разом заради справедливості, якщо Ви стали жертвою такої схеми можете написати на пошту: 655696@ukr.net

Pin It

Comments are closed.