Нова українська бібліотека у Франції. Zoom презентація книги Олега Кришталя

Нова українська бібліотека у Франції. Zoom презентація книги Олега Кришталя

Наприкінці травня в Ренні відбулося відкриття української бібліотеки, де Соломія Бегун презентувала книгу Олега Кришталя. Урочиста подія співпала із Днем Науки в Україні, що відзначається щорічно у третю суботу травня.

Заворожуюче метафоричний роман-есе “До співу пташок” був перекладений англійською мовою та вже має багатьох прихильників у світі. Його автор – відомий український нейрофізіолог, професор, доктор біологічних наук, академік НАН України Олег Кришталь, напрочуд живою мовою, насиченою гумором та іронією, ділиться з читачами своїми думками на тему подальшого еволюційного розвитку людини, її свідомості, можливого досягнення нею неймовірних здібностей. Книги академік Кришталь подарував, окрім його книг асоціація Солідарність Бретань-Україна придбала понад 500 книжок для дітей та дорослих завдяки підтримці партнерів та організації благодійних заходів.

На сьогоднішній день це найбільша українська бібліотека у Франції з художньою літературою. Мета проекту – надати доступ до рідного слова українцям, котрі вимушено опинилися у Франції через війну в Україні. Також планується ввести регулярні літературні зустрічі: читання французькою та англійською мовами.

Це перший крок, що дозволив відкрити бібліотеку, яка наразі працюватиме у тестовому режимі. Команда волонтерів працює над тим, щоб бібліотека знайшла своє постійне місце. А поки що всі бажаючі можуть ділитися своїми вже прочитаними книгами, бібліотека з радістю прийме їх в подарунок!

Дякуємо партнерам проекту та Соломії Бегун за можливість читати книги рідною мовою!

Відео: https://youtu.be/ckWTno-b2Qs

Pin It

Comments are closed.