Стало відомо про 7 потерпілих від шахрайської схеми, в якій задіяні правоохоронні органи

Стало відомо про 7 потерпілих від шахрайської схеми, в якій задіяні правоохоронні органи

Редакція Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com раніше публікувала історію про шахрайську систему з продажами автомобілів, сьогодні в продовження – історія ще однієї потерпілої:

“Хочу поділитися історією, в яку я потрапила через покупку автомобіля. Знайшла авто на AUTO.RIA, перевірила по базах, чистий автомобіль, у розшуку не перебував!

Перереєструвала в ТСЦ  Зимна Вода на себе, отримала техпаспорт. Через місяць приходить поліція з Черкаської області з ухвалою про вилучення авто, по заяві ТОВ Птахофабрика Орловецька. Виявляється заява про зникнення авто лежала в поліціі цілий рік і ніхто в розшук її не ставив.

Схема така: поліція не подає в розшук поки не купить 3 особа, щоб отримати гроші за авто, а потім ще й саме авто на законних підставах, через суд.

У схемі задіяні ТОВ «Черкаси Дніпро Агро» фірма відома своїми рейдерськими захватами і підробкою документів її співзасновник Голуб Павло Олександрович (депутат місцевої ради) та Артеменко Валерій Михайлович. В 2021 році провернули аферу з Бмв Х5, а у 2022 р з моєю Мазда

Тепер поліція мене футболить, суди не визнають ні потерпілою, ні законним набувачем. Для чого тоді робити експертизу і рєстрацію в ТСЦ, якщо будь-хто і будь-коли прийде і забере Вашу законно куплену автівку!”

Якщо Ви стали жертвою подібної афери, можете надіслати свою історію на пошту: Oks2784@ukr.net

Історії інших потерпілих можна прочитати в попередньому матерілі: http://www.tut-ua.com/?p=60069

Ілюстрація до статті, фото одиного із фігурантів схеми – Голуб Павло Олександрович.

Слід зазначити, що вже відомо про 7 потерпілих від цієї шахрайської схеми.