У 2016-му з’являться нові авіарейси з України


До початку літнього сезону-2016 авіаперевізники, що працюють в Україні, планують істотно підкоригувати сітку польотів.

Незважаючи на економічну нестабільність в країні і зниження платоспроможного попиту, більшість компаній анонсують появу нових маршрутів і відкриття додаткових рейсів. Основний інтерес перевізників зосереджений на європейських містах і морських курортах, пишуть Вісті.

Зокрема, до літа МАУ обіцяє вдвічі наростити частоту польотів за маршрутом Київ – Пекін, повідомили в авіакомпанії. Рейси будуть виконуватися шість разів на тиждень (крім четверга), з вильотом з Києва в 10:40 і приземленням в Китаї о першій годині ночі (назад виліт в 2:35 з посадкою в Борисполі о 7.10 за місцевим часом). Ціна квитка економ-класу в один бік з урахуванням всіх зборів і податків з Києва складе від 9 899 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долара), з Пекіна – від $ 507,7.

Ще один далекомагістральний рейс, який планує вдосконалити МАУ – це Київ – Нью-Йорк. До літа він стане щоденним (зараз чотири частоти на тиждень, по вівторках, четвергах, п’ятницях і суботах).

МАУ анонсувала також новий рейс Київ – Венеція. Крім того, планується збільшення частотності виконання практично всіх рейсів з Києва до Західної Європи до двох на день (зараз вже виконується по 2 рейси на день в Амстердам, Париж і Лондон), а також – до двох рейсів щодня між Одесою і Стамбулом. Бангкок в піковий сезон буде виконуватися 5 разів на тиждень.

“Дніпроавіа” має намір відкрити кілька нових рейсів. “З літа запустимо зі Львова регулярні рейси в Бургас (Болгарія) і Спліт (Хорватія). Якщо буде попит, може бути вони будуть щоденними. Дніпропетровськ плануємо з’єднати регулярним авіасполученням з Ларнакою (Кіпр). Вже є замовлення від операторів, тому навесні запустимо чартери зі Львова в Тіват, а з Києва до Тирану”, – розповів комерційний директор “Дніпроавіа” Сергій Посилаєв.

Що стосується польотів з Києва до Бухареста, дозвіл на які теж є в “Дніпроавіа”, то поки що компанія тільки досліджує потенційний попит на них.

У “Атласджет Україна” – плани розширення мережі пов’язані з Європою і Туреччиною. “Ми сподіваємося, що до весни зможемо почати освоювати цікаві для нас напрямки. Завантаженням трьох рейсів в Стамбул з Харкова, Львова та Запоріжжя ми задоволені. А у Львові вельми успішно конкуруємо з таким сильним гравцем як Turkish Airlines”, – пояснив нам гендиректор “Атласджет Україна” Сергій Підгородецький.

YanAir пообіцяла анонсувала на квітень старт рейсу Київ-Єреван. Його планують здійснювати двічі на тиждень, по вівторках і п’ятницях. Виліт з Жулян – в 8:50, посадка в Єревані в 12:35, зворотний рейс – виліт в 13:45, повернення до Києва о 15:45.

“Квитки вже є у продажу, ціна від 2385 грн. в одну сторону. Також влітку ми плануємо запустити рейс між Одесою і Тель-Авівом, збільшити частоту польотів між містами України та Грузії. Також розглядаємо можливість відновлення внутрішнього рейсу Київ-Одеса”, – розповів гендиректор YanAir Сергій Агафонов.

Pin It

One thought on “У 2016-му з’являться нові авіарейси з України