В Україні запускається перший маркетплейс українських фешн брендів

Незабаром в Україні відбудеться запуск першого маркетплейсу з продажу одягу, взуття та аксесуарів виключно українських фешн брендів – UAreFASHION MARKETPLACE.

Маркетплейс – це тенденція, котра з кожним роком набирає обертів на європейському ринку, а відтепер буде представлена і в Україні, що дуже актуально дивлячись на розвиток моди та попит на українські бренди. Вже у лютому українські виробники матимуть змогу відкрити свій власний Шоу-рум онлайн в рамках UAreFASHION MARKETPLACE та самостійно формувати свій асортимент, ціни, акції, та контролювати обсяг продажів.

Головна ціль маркетплейсу – зібрати фешн бренди зі всієї України на одному порталі.

Це наддасть можливість українському споживачу обирати якісні вітчизняні авторські товари на одному сайті та купувати на пряму у виробника цілодобово 365 днів на рік.

Також, відвідувачі UAreFASHION MARKETPLACE зможуть дізнаватися про останні модні події світу та України в спеціальній рубриці FASHION ПОДІЇ, слідкувати за трендами і новинками у авторських статтях БЛОГУ.

Протягом першого тижня після відкриття кожного покупця чекають подарунки та знижки на весняно-літні колекції від брендів-учасників.

Pin It

One thought on “В Україні запускається перший маркетплейс українських фешн брендів

  1. Кумедний заголовок. Можна було написати перший абзац у відповідному стилі. Щось на зразок “Найближчого тайму в Україні братиме плейс фьорстний маркетплейс із селлу клозу, шузів та аксесуарів від українських фешн брендів онлі”. 🙂